Ahoj, nevíte někdo jak se nejlevněji dostat do centra Benátek z letiště Marca Pola? Někde už to možná někdo psal, ale nemůžu to najít... díky moc! Verča .

Benátky - Marco Polo (VCE)

Založila ve fóru Letiště

prusam22 napsal(a):

Zdravím Stocky, dnes jsem koupil od Volotea také letenku do Benátek. Řeším jak se dostat z Marco Pola do stejného kempu jako ty..přílet také večer, jaká je tedy ideální trasa? Aby toho nebylo málo letéme ještě z Benátek do Neapole a tam je odlet také brzo ráno a řeším jak se dostat na letiště v 5..ale taxi to asi jistí..

Zalezi, v kolik priletis. Nicmene my jsme jeli busem 5 (nebo 15?) ted nevim, jednim z nich - ten, co jezdi do Benatek (ten do mestre konci brzy). Vystoupili jsme na zastavce parco gulliano nebo jak to bylo myslim (posledni zastavka pred mostem do benatek) a tam vzali tramvaj do mestre centro a zbytek dosli (40min rychle chuze). Ani tato tramvaj nicmene nejezdi nijak extra dlouho, myslim ze v pul 12 jela posledni z te zastavky..

0 Citovat

Stocky napsal(a):

A uz to zas nejde odesilat.. Dave, toto chce fakt opravit.. oprava tez nefunguje.. dost me to vytaci se priznam :-D

Ups, nevšiml jsem si tady té diskuze. Na mobilu, pravda přiznám se, jsme ani nepočítali s vkládáním fotek. Ale pokud to funguje, tím líp :D

Ten error s odesláním by už měl být fixnutý.

0 Citovat

Zdravím Stocky, dnes jsem koupil od Volotea také letenku do Benátek. Řeším jak se dostat z Marco Pola do stejného kempu jako ty..přílet také večer, jaká je tedy ideální trasa? Aby toho nebylo málo letéme ještě z Benátek do Neapole a tam je odlet také brzo ráno a řeším jak se dostat na letiště v 5..ale taxi to asi jistí..

0 Citovat

A uz to zas nejde odesilat.. Dave, toto chce fakt opravit.. oprava tez nefunguje.. dost me to vytaci se priznam :-D

0 Citovat

Tak az po 2 tydnech mi tato stranka povolila z mobilu pridat komentar a fotky... Nic proti, ale prijde mi to jako dost velka moucha. Kazdopadne nove stranky jsou krok vpred, ale zasadni chyby tohoto razu mi prijdou pomerne zasadni.

0 Citovat

.


img-0060.jpg
img-0083.jpg

0 Citovat

Ahoj,

je možné využít v okolí Benátek nějakou pláž na kterou nebudeme muset Vaporettem? (bydlet budeme v Mestre) Moc se nám nechce dávat 20 euro na osobu za jednodenní lístek. Je něco bližšího než busem do Jesola? :)

0 Citovat

Vydrž, kluci už to mají naprogramované a teď ladí detaily :)

0 Citovat
Nechci to tu spamovat, ale rad bych napsal nejaky kratsi report z Benatek a pridal par rad. Nicmene stale jsem neprisel na to, jak sem vlozit fotku, lze to vubec? Diky
0 Citovat
Super, díky za užitečné aktuální info!
0 Citovat
Zatim ve zkratce k Benatkam: listky mam (zacharias), na letisti k prodeji nejsou, v hotelu v Tessera bez problemu prodali (mile prekvapeni). Kazdopadne by to melo jit koupit i pres jejich appku! Foto s instrukcemi dodam hned jak to pujde.

P.s. Jak vlozim sem do diskuze fotku?
0 Citovat
Vezmu a dam vedet, jak to dnes dopadlo s dopravou.
0 Citovat
Stocky"][citace="zachama2 napsal(a):

Ahoj,
jelikož budu brzy řešit stejný problém s večerním příletem a s jízdenkami, chci se zeptat. Nebyl byste někdo ochotný mi v Mestre koupit dvě jízdenky za 1,5E s následným předáním v Praze? Na odměně se můžeme domluvit. Předem díky!

Mohu zaridit, chces?


Ano, prosím, prosím. Strašně by si nám pomohl. zacharias@post.cz
Díky!
0 Citovat
Sms jízdenka, pokud vím, nelze.
U toho řidiče si teď nejsem jistý, jestli se jízdenka neprodává za 3 € (pokud vůbec), ale každopádně v tom hotelu by to snad mělo být ok, mají prodávat jízdenky na recepci, která je otevřená 24 hodin.
0 Citovat
Jeste me napadlo - neni moznost koupit jizdenku za 1,50eur na mhd pres sms?
0 Citovat
A co zkusit bus cislo 5 do zastavky "Incr. via Orlanda" a pak prestoupit na cislo 9 do Mestre centrum
http://actv.avmspa.it/sites/default/files/attachments/pdf/urbano/U-5.pdf
0 Citovat
Ted uz mam teda jen dilema, jak sezenu na Tessera kolem 22:00 jizdenky za 1,50eur. Myslis, ze ten hotel jak je uveden v privodci letisti mi je proda? A co kdyz ne a ani ridic nebude mit listky? Pak uz asi zbyva jen jet na cernocha, ze.. tech 16eur za 2 se mi proste davat nechce..
0 Citovat
Stocky napsal(a):

Krystofe, diky! Na jake mape hledas ty zastavky? Prijde mi, ze google mapy ty zastavky moc neumi (nazvy). Ale je pravda, ze tentokrat jsem nemel cas se na tento trip dukladne pripravit, vse resim za behu.


Hledám přes Google, který dotyčnou zastávku zná pod názvem "S.Giuliano". Já vycházel z oficiálního označení v jízdních řádech ACTV (místní dopravní podnik).
0 Citovat
zachama2 napsal(a):

Ahoj,
jelikož budu brzy řešit stejný problém s večerním příletem a s jízdenkami, chci se zeptat. Nebyl byste někdo ochotný mi v Mestre koupit dvě jízdenky za 1,5E s následným předáním v Praze? Na odměně se můžeme domluvit. Předem díky!


Mohu zaridit, chces?
0 Citovat
Krystofe, diky! Na jake mape hledas ty zastavky? Prijde mi, ze google mapy ty zastavky moc neumi (nazvy). Ale je pravda, ze tentokrat jsem nemel cas se na tento trip dukladne pripravit, vse resim za behu.
0 Citovat
Ahoj,
jelikož budu brzy řešit stejný problém s večerním příletem a s jízdenkami, chci se zeptat. Nebyl byste někdo ochotný mi v Mestre koupit dvě jízdenky za 1,5E s následným předáním v Praze? Na odměně se můžeme domluvit. Předem díky!
0 Citovat
Ano, to by řešení bylo, vystoupit v zastávce "Parco San Giuliano", kde lze přestoupit na tramvaj. Jízenka za 1,50 € by správně měla platit 75 minut včetně přestupů, takže se nemusí kupovat na tramvaj nová. Tramvaj jezdí až do 1:00, takže v tomto směru bez potíží.
0 Citovat
Diky za tip, Krystofe. Kazdopadne porad to moji situaci nevyresilo.. potrebuji se dnes po priletu (21:20) dostat k vlakovemu nadrazi v Mestre.. Linkou 15 tedy ne.. bylo by pak reseni jet linkou 5 a vystoupit na okraji Mestre a prestoupit na Tramvaj? musel by se pak opet kupovat novy listek, ze? A tramvaj jezdi takhle pozde, nevis? Uz jsme tu ty tramvaje driv resili a zkousim to hledat, ale ty italske jizdni rady to je peklo se v tom orientovat.. Tak jen jestli nemate nekdo zkusenosti. Diky
0 Citovat
Já to nakonec "vyřešil" BW hotelem v Quarto d'Altino, co má free airport shuttle. Vlak do Venice jede 25 minut, což je pohodička.
0 Citovat
Stocky napsal(a):

Mailand, a kam pojedete z letiste, taky do Mestre? Porad premyslim, jak to udelat. Nevite nekdo, do kdy vubec jezdi bus 15 do Mestre? Asi popojdem na tu Tessaru a zkusime listek u ridice..


Dostupné info k přečtení v průvodci letišť: https://www.cestujlevne.com/letiste/benatky ;)

Pokud vím, tak s nákupem u řidiče jsou problémy, buď se jízdenky vůbec neprodávají nebo řidiči často nemají. Poslední autobus linky 15 jede z letiště ve 20:15 (v neděli 19:50).

A co se týče té jízdenky za 1,50 € směrem na letiště, tak je to na povaze, kdo jak chce riskovat :D Naposledy jsem jel v roce 2015 z centra a mezi Tesserou a letištěm se zničehonic zjevili revizoři :)
0